Блог

Техпідтримка сайту

Техпідтримка сайту

24 лютого о 5-й ранку російські війська напали на Україну і з цього моменту наше життя кардинально змінилося.

Через війну, частина людей змушена була кинути все і тікати з рідних домівок у безпечніші місця, друга частина залишилася вдома регулярно відвідуючи бомбосховища, третина пішла захищати батьківщину.

Для наших клієнтів дуже важливою є наша підтримка особливо в цей час. І доки українські воїни захищають нашу землю, компанія “Webtraktor” дбає про їхній бізнес, підтримуючи сайти онлайн.

Через хакерські аттаки, деякі компанії, які надають послуги з хостингу та домену для наших клієнтів, були зламані. Під щоденними ворожими обстрілами нам доводилося і доводиться робити все, щоб налагодити коректну роботу їх сайтів. Брати на себе фінансові витрати на продовження обслуговування доменних імен та послуг хостингу, у зв'язку з тим, що деякі наші клієнти просто не мали фізичного доступу до оплати цих послуг.

Одним словом, всі фахівці компанії “Webtraktor” залишилися у Києві та виконують взяті на себе зобов'язання щодо техпідтримки сайтів, 24/7 роблять все можливе та неможливе щоб захистити ваш бізнес.

Водночас, для перемоги над російсько-фашистськими загарбниками деякі члени нашої команди:

  • вступили до лав тероборони та успішно захищають наше місто Київ;
  • беруть участь у волонтерських рухах;
  • вступили до лав інформаційних воїнів;
  • інше.

Впевнені, що добро переможе зло і наша перемога вже зовсім скоро!
Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

arrow