Блог

Створення сайтів та просування товарів та послуг в інтернеті для чайників (збиральна історія)

Створення сайтів та просування товарів та послуг в інтернеті для чайників (збиральна історія)

Якщо Ви вирішили створити сайт, потрібно одразу визначитися, це буде бізнес чи постійна творчість.

Всі виробники товарів і послуг, рано чи пізно приймають рішення - представити свою продукцію або послугу в мережі Інтернет, як правило, бізнесмени-початківці роблять дорогі помилки навіяні "великими" маркетологами, гуру сайтобудування і королями фотошопу.

Власники-початківці новеньких доменів, як правило грунтовно підходять до питання, вибирають наворочений дизайн, місяцями узгоджують логотип, вивчають сайти відомих брендів і компаній-конкурентів. На їхню думку, велика кількість спецефектів на сайті і крута графіка здивує їх майбутніх відвідувачів і додасть ваги компанії, сайт розробляється за внутрішнім натхненням власника, відповідно до його витонченого смаку: - потрібні фішки, більше фішок, ми всіх приголомшимо!

Проходить час, закінчується низка доробок та поправок, сайт вивантажується на сервер в очікуванні перших відвідувачів... Старт !

На сайт зайшли знайомі та друзі, всі сказали – Вау! Круто! Співробітники в шоці від неймовірних ефектів паралаксу, від перегортання слайдів всі в захваті! Чекаємо на дзвінки...

Проходить день, тиждень, місяць... Одиночні дзвінки зазвичай трапляються з пропозиціями реклами або розкрутки, дзвонив один відвідувач, який заплутався у функціоналі, зателефонували з іншої компанії і сказали, що деякі матеріали сайту порушують авторські права і т.д.

Продовжуючи вивчати інформацію на форумах і блогах і прислухавшись до інформації виданої подругою дружини боса, у якої сусід сам розкручує магазин, приймається рішення найняти спеціаліста з контекстної реклами.

Перший шок, був від бюджету який один за одним почали видавати маркетологи, ніша досить конкурентна і бюджет в 5$ на день не приніс ні чого, крім кількох дзвінків з пропозицією СЕО оптимізації та додавання сайту на дошки та в каталоги; була одна покупка яка закінчилася поверненням та скандалом. 

Один із менеджерів сказав, що подивився відео по роботі з Google Adwords і якщо його пошлють за 300$ на курси, то від послуг веб-маркетологів можна відмовитись. Заплатили ще кілька доларів за розміщення сайту в каталогах та прикупили посилання за порадою сусідів по офісу.

Потім прийшли оптимізатори і сказали, що сайт потрібно повністю переробляти!!! Що в ТОП 10 з такою версткою пробитися буде неможливо, але якщо змінити двигун, то гарантовано через півроку сайт буде в ТОП.

Проходить рік... Продажі пішли, вирішили взяти ще одне місце на базарі та павільйон біля станції метро, ​​сайту немає, хлопчик який реєстрував домен кудись зник, доступ до сайту залишився у контори яку бос послав на х.., менеджер, якого послали на курси відкрив свої курси, з гугла надійшов лист, що сайт потрапив під фільтр із-за силочного спаму.

Усі навколо заробили...

arrow